השינויים והתוספות בגירסה 20 פלוס

מדריכים, סרטונים, מצגות
סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

Re: השינויים והתוספות בגירסה 20 פלוס

הודעהעל ידי responsa » ב' 16 אפריל, 2012 11:56 am

AVICHAIL16 כתב:שלום. חבל שלא אמרו לי לפני ארבעה חודשים כשקניתי את גירסה 19 שעוד ארבעה חודשים תהיה גירסה 20 בכל מקרה פרסמתם מבצע לגירסה 19 בקירוב ל1000 ש''ח ואני רק בשידרוגים שילמתי את הסכום הזה לא כולל הסכום הראשוני של הקניה 1500 ש''ח לגירסת 15+ בכל מקרה כמה עולה שדרוג ל20 + עם דיסק אונקי שזה הרע במיעוטו היה הרבה יותר טוב אם היינו יכולים ללמוד במחשב בלי חיבורים כל שהם כבר קרה לי שנעלם לי לכמה ימים הדיסק אוןקי וכמעט קניתי חדש.

להלן תשובתו של מנהל פרוייקט השו"ת הרב וינברגר:

ראשית אני מזדהה אתך, לקוח צריך לקבל תוכנה להתקנה על המחשב ללא הגנה, זה יהיה כנראה בימים הקרובים עם בוא משיח צדקנו ואז לא יהיו העתקות וזיופים.

אנו משקיעים בכל שנה למעלה ממליון ש"ח והשנה הורדנו את המחירים.

אריאל י

הודעהעל ידי אריאל י » ב' 16 אפריל, 2012 5:36 pm

אני שוקל לשדרג אבל הייתי רוצה לדעת האם יש אחריות על התקליטור במידה והוא נשרט (בשל ההכרח להותירו בכונן) ?

אני מצטרף לסוברים שאי הנוחות הכרוכה בהנ"ל לעומת הרווח שבמניעת הפירצה הדחוקה אינו שווה בנזק המלך.

אריאל

rjms

הודעהעל ידי rjms » ב' 16 אפריל, 2012 6:39 pm

ג"א הק' מצטרף לכל הנ"ל.
גם אני לא עומד במגבלה הקשה הזו שצריך דיסק און-קיי.
בגלל זה טרם השתמשתי בגירסה 19 שרכשתי לפני כמעט שנה!

בעבר הצעתי למנהל פרויקט השו"ת הרב ויינברג שלכה"פ במקום דיסק און-קיי שישווקו כרטיס SD שנכנס לתוך המחשב ויכול להשאר שם.
הוא אמר שזה מסובך מבחינה טכנולוגית.

כמו"כ, אני מאד מבין את השיקולים המסחריים של מנהל הפורום, וגם אני משלם טבין ותקילין עבור כל עדכון, אך האם שיטת השיווק של DBS שמאפשרים העתקה חופשית לא עובדת?
הלא חברת DBS היא ג"כ חברה מסחרית - ולכאורה לפי קצב הגידול שלהם, נראה שהם לא מפסידים מכך שיש אפשרות להעתיק בחופשיות?

דני וולף

הודעהעל ידי דני וולף » ג' 17 אפריל, 2012 12:04 pm

אני בהחלט מבין הרגישות להעתקות ובעיות אבל אולי יש מקום לשינוי קטן שעיזור.
האם יש דרך להגדיר מחשב אחד שיתפקד בלי הדיסק און קי לפי MAC בהתקנת התוכנה פעם ראשונה.
או לחילופין ראיתי דיסק און ממש קטנים. האם אפשר לרכוש הקטנים האלו ? לדעתי זה יפתור הרבה טענות.

עורך ספרים

הודעהעל ידי עורך ספרים » ג' 17 אפריל, 2012 4:44 pm

במחשב שלי יש 2 תוכנות שיש אפשרות להשתמש בהם רק במחשב אחד וזאת ע"י התקנה עם קוד, נקדנית ומשלים לוורד, אז זה מראה שישנה אפשרות של התקנה במחשב אחד, שלכאו' זה עדיף משימוש בדיסק כל הזמן.

rjms

הודעהעל ידי rjms » ד' 18 אפריל, 2012 10:44 pm

יש לי את המאגר של כתבי הראי"ה קוק - וגם שם ההגנה היא באמצעות קוד שמאפשר התקנה על מחשב אחד בלבד.
אם רוצים להתקין על מחשב נוסף הם דורשים תוספת תשלום.
אם רוצים להחליף מחשב צריך לפנות אליהם ולקבל קוד חדש.

לכאורה גם זה פתרון טוב לפרוייקט השו"ת?

אולי אם לקוחות רבים יפנו שוב ושוב להנהלה יש סיכוי שנראה פתרון נוח יותר...

gabriel

הודעהעל ידי gabriel » ב' 23 אפריל, 2012 10:13 am

ההיות ומדובר בדיסק און קיי
ניתן להוסיף פונקציה בתוכנה אשר רושמת קוד תואם בין התוכנה המותקנת לבין הדיסק ומרימה דגל המודיע שתוכנה זו הותקנה במחשב החוקי
ואם משהוא ינסה להתקין שוב במחשב אחר לא תתאפשר ההתקנה
קוד זה והדגל הנ"ל יוסרו כאשר יושב הדיסק און קיי למחשב המקורי ויציאה מסודרת מהתוכנה

הווה אומר הורדה של הדגל תתאפשר רק עם חיבור למחשב החוקי ויציאה מהתוכנה ובאופן זה לא ניתן להתקין תוכנה זו במחשבים אחרים

במקרה של תקלה ניתן להתחבר לאינטרנט לשרת של ריספונסא ובתאום עם טלפן אשר יוודא חוקיות המשתמש יוריד הדגל הנ"ל

הרעיון כללי ועדיין חסר התאום מול שגרות התוכנה ובדיקת נקודות כשל לאורך הדרך
אבל נראה שזה הפתרון הנכון ביותר למשתמשי המערכת
להפסיק הנפקת תקליטורים ולהנפיק דיסק און קיי בלבד המאפשר אבטחה גבוהה ונוחות למשתמש ובנוסף בע"ה בקרוב תגיעו לנפח תוכנה הגדול מ 4G

עשוי לנחת

הודעהעל ידי עשוי לנחת » ב' 23 אפריל, 2012 10:28 am

gabriel כתב:ההיות ומדובר בדיסק און קיי
ניתן להוסיף פונקציה בתוכנה אשר רושמת קוד תואם בין התוכנה המותקנת לבין הדיסק ומרימה דגל המודיע שתוכנה זו הותקנה במחשב החוקי
ואם משהוא ינסה להתקין שוב במחשב אחר לא תתאפשר ההתקנה
קוד זה והדגל הנ"ל יוסרו כאשר יושב הדיסק און קיי למחשב המקורי ויציאה מסודרת מהתוכנה

הווה אומר הורדה של הדגל תתאפשר רק עם חיבור למחשב החוקי ויציאה מהתוכנה ובאופן זה לא ניתן להתקין תוכנה זו במחשבים אחרים

במקרה של תקלה ניתן להתחבר לאינטרנט לשרת של ריספונסא ובתאום עם טלפן אשר יוודא חוקיות המשתמש יוריד הדגל הנ"ל

הרעיון כללי ועדיין חסר התאום מול שגרות התוכנה ובדיקת נקודות כשל לאורך הדרך
אבל נראה שזה הפתרון הנכון ביותר למשתמשי המערכת
להפסיק הנפקת תקליטורים ולהנפיק דיסק און קיי בלבד המאפשר אבטחה גבוהה ונוחות למשתמש ובנוסף בע"ה בקרוב תגיעו לנפח תוכנה הגדול מ 4G

מצטרף לדבריך, ובתקוה שאכן כך יעשו, באופן שיועיל גם לאחד שעובד עם שני מחשבים כמוני.

rjms

הודעהעל ידי rjms » ג' 24 אפריל, 2012 8:21 am

אשמח מאד אם מישהו מטעם הנהלת פרויקט השו"ת או הפורום יגיב ויציג את עמדתם ביחס לצורך של לקוחות רבים לשנות את שיטת האבטחה!
אנא - התיחסו לבקשות שלנו...

יוסי

הודעהעל ידי יוסי » ג' 24 אפריל, 2012 10:16 am

בתור לקוח ותיק, אני מוכן לשלם את מחיר אי הנוחות של חיבור דיסק און קי למחשב בעת הפעלת התוכנה כדי שפרוייקט השו"ת שקיומו חשוב לעם ישראל ימשיך להתקיים.

חזור אל “מדריכים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים