תקלה בהתקנת גירסה 29+

שאלות טכניות, תקלות, הורדות
וועלול

תקלה בהתקנת גירסה 29+

הודעהעל ידי וועלול » ה' 16 דצמבר, 2021 8:38 pm

שלום וברכה
היום רכשתי את גירסה 29+ למחשב (התקנה על המחשב ללא דיסק אונקי), ופעלתי לפי הוראות ההורדה וההתקנה.
לאחר שהכל הותקן (לקח כמה שעות), סימנתי 'סגור' כמתבקש, ואני אמור לראות את הקיצור דרך בשלחן העבודה שלי, אך למעשה אני לא רואה אותו, ואין לי דרך לפתוח את התוכנה. יודגש כי פעלתי בדיוק על פי ההוראות, ולא היה באמצע ניתוק של האינטרנט וכדו', ואפילו עשיתי פעמיים הכל (עוד כמה שעות התקנה) ליתר בטחון. וכלום. פשוט לא מופיע.
מישהו נתקל בזה ויכול אולי לעזור לי?
אודה ממש למסייע!

חיים

Re: תקלה בהתקנת גירסה 29+

הודעהעל ידי חיים » ש' 18 דצמבר, 2021 9:51 pm

וועלול כתב:שלום וברכה
היום רכשתי את גירסה 29+ למחשב (התקנה על המחשב ללא דיסק אונקי), ופעלתי לפי הוראות ההורדה וההתקנה.
לאחר שהכל הותקן (לקח כמה שעות), סימנתי 'סגור' כמתבקש, ואני אמור לראות את הקיצור דרך בשלחן העבודה שלי, אך למעשה אני לא רואה אותו, ואין לי דרך לפתוח את התוכנה. יודגש כי פעלתי בדיוק על פי ההוראות, ולא היה באמצע ניתוק של האינטרנט וכדו', ואפילו עשיתי פעמיים הכל (עוד כמה שעות התקנה) ליתר בטחון. וכלום. פשוט לא מופיע.
מישהו נתקל בזה ויכול אולי לעזור לי?
אודה ממש למסייע!

הפתרון בדרך כלל לפנות לתמיכה בטלפון או במייל.
נסה לחפש ב'התחל' לכתוב: שו"ת גירסא... (זה אמור להימצא מיד בכתיבת שו"ת), או לכתוב באנגלית: Responsa.
הנך יכול גם להיכנס לתיקיית היעד של קיצור הדרך: C:\Program Files (x86)\ResponsaCD29C להקיש שם על הסמל כדי להפעיל את התוכנה, וגם לעשות קיצור דרך ידני.

וועלול

Re: תקלה בהתקנת גירסה 29+

הודעהעל ידי וועלול » ג' 21 דצמבר, 2021 11:02 am

אכן יצרתי קשר עם התמיכה, והתברר כי האנטי -וירוס של ESET תקע את ההתקנה. השבתתי את ההגנה שלו למשך זמן ההתקנה, והכל הסתדר.
תודה רבה בכל אופן!

חזור אל “תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים