תודה על גירסה 19 ושתי שאלות

שאלות טכניות, תקלות, הורדות
דודי

תודה על גירסה 19 ושתי שאלות

הודעהעל ידי דודי » ב' 01 אוגוסט, 2011 1:28 pm

כאחד מהמשתמשים הרבים של פרויקט השו"ת, גם אני נהנה מאד מהגרסה החדשה (19 פלוס), השיפורים בה מאד שימושיים. אישית, אני נהנה במיוחד מההוספה של מפרשי הרמב"ם, ומהחיפוש החופשי שהוא ממש מדהים.
תודה!

רציתי לצרף שתי הערות בנוגע לתוכנה עצמה:
א. בפתיחת ספר דרך חלונית העיון/כתיבת מקורות, במידה ומכניסים ציון לא נכון, התוכנה נתקעת לזמן ארוך, ואין אפשרות לבטל את הפעולה.
ב. אחד השיפורים הגדולים ביותר בעיון בספרים (הופיע כבר בגרסאות הקודמות), הוא האפשרות לכתוב ציון לספר בלי גרשיים, כגון רמבם במקום רמב"ם. אם תוסיפו אפשרות זו גם בבחירת הספרים לחיפוש, נראה לי שזה יביא לתועלת רבה.
נערך לאחרונה על ידי דודי ב ב' 01 אוגוסט, 2011 1:33 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

Re: תודה ושאלות

הודעהעל ידי responsa » ב' 01 אוגוסט, 2011 1:30 pm

א. תודה על המחמאות. אני שמח לשמוע שהחיפוש החופשי מדהים.
ב. הפונקציה של כתיבת מקורות כל הזמן משתכללת עקב תגובות המשתמשים. באמת כשהציון לא נכון מחכים הרבה זמן, כי נעשים המון נסיונות לפענח בכל זאת את המבוקש. אכן צריך לתקן בעז"ה שלפחות יהיה ניתן לעצור את התהליך.
ג. בכתיבה חופשית בעיון, הפענוח של מה שכתבת נעזר גם במראה מקום המדוייק. לעומת זאת, בחיפוש כותבים שם של ספר בלבד, ומכיוון שכך, אם ארשה גם לא לכתוב את סימן הגרשיים, הפענוח במקרים רבים יתן גם דברים לא רלונטיים. משום כך הוחלט כאן כן לדרוש את כתיבת הגרשיים. ובכל אופן, נראה לי שפונקציה זו שימושית הרבה פחות (האם אני טועה?), וממילא אי נוחות קטנה בה פוגעת הרבה פחות.
ד. כל טוב וחודש טוב.

חזור אל “תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים