עיון בכתבי עת

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
אהבת תורה

עיון בכתבי עת

הודעהעל ידי אהבת תורה » ד' 13 ינואר, 2021 9:41 am

אשמח מאוד אם בגירסא הבאה של הפרוייקט יעשו שיפור משמעותי מאוד, והוא היכולת להגיע לכתב עת מסויים בחלונית העיון ע"פ ההפניה שלו. כלומר, אני רואה בספר ציון לירחון אור תורה סיון תשס"ה סי' מח - מדוע אני לא יכול לכתוב זאת בחלונית עיון ולקבל את המאמר המבוקש. מה החילוק בין זה ל - מגן אברהם סי' קסה ס"ק ח? זה יועיל מאוד, כי לבנתיים אני צריך לעשות חיפוש בתוך כל כתבי העת, או בתוך ירחון אור תורה, ולחפש מילים שאני מקווה שיופיעו במאמר המבוקש. ובפרט אם אני רוצה לפתוח מעצמי מאמר מסויים שאין לי מידע במה בדיוק הוא עוסק, שאין אפי' קו חשיבה איזה מילים לחפש.
בתודה מראש...

אהבת תורה

Re: עיון בכתבי עת

הודעהעל ידי אהבת תורה » ג' 06 אפריל, 2021 7:35 am

אשמח לתגובה מהנוגעים לדבר, שכן ענין זה מאוד חסר לענ"ד...

חיים

הודעהעל ידי חיים » ד' 07 אפריל, 2021 2:10 am

אהבת תורה כתב:אשמח מאוד אם בגירסא הבאה של הפרוייקט יעשו שיפור משמעותי מאוד, והוא היכולת להגיע לכתב עת מסויים בחלונית העיון ע"פ ההפניה שלו. כלומר, אני רואה בספר ציון לירחון אור תורה סיון תשס"ה סי' מח - מדוע אני לא יכול לכתוב זאת בחלונית עיון ולקבל את המאמר המבוקש. מה החילוק בין זה ל - מגן אברהם סי' קסה ס"ק ח? זה יועיל מאוד, כי לבנתיים אני צריך לעשות חיפוש בתוך כל כתבי העת, או בתוך ירחון אור תורה, ולחפש מילים שאני מקווה שיופיעו במאמר המבוקש. ובפרט אם אני רוצה לפתוח מעצמי מאמר מסויים שאין לי מידע במה בדיוק הוא עוסק, שאין אפי' קו חשיבה איזה מילים לחפש.
בתודה מראש...

נסה להשתמש באופציה השלישית שבחלון החיפוש של כתבי העת - חיפוש בכתבי עת. כותבים את השם של כתב העת, למשל מוריה תשס"ה, ומקבלים את כל המאמרים שהופיעו בשנת תשס"ה ואשר מצויים במאגר. צריך ללמוד כיצד מקוטלגים וממופתחים כתבי העת השונים (שנה, מספר סידורי וכדומה) ולפעול בהתאם.

סמל אישי של המשתמש
פור ום

הודעהעל ידי פור ום » ד' 07 אפריל, 2021 6:19 am

חיים כתב:
אהבת תורה כתב:אשמח מאוד אם בגירסא הבאה של הפרוייקט יעשו שיפור משמעותי מאוד, והוא היכולת להגיע לכתב עת מסויים בחלונית העיון ע"פ ההפניה שלו. כלומר, אני רואה בספר ציון לירחון אור תורה סיון תשס"ה סי' מח - מדוע אני לא יכול לכתוב זאת בחלונית עיון ולקבל את המאמר המבוקש. מה החילוק בין זה ל - מגן אברהם סי' קסה ס"ק ח? זה יועיל מאוד, כי לבנתיים אני צריך לעשות חיפוש בתוך כל כתבי העת, או בתוך ירחון אור תורה, ולחפש מילים שאני מקווה שיופיעו במאמר המבוקש. ובפרט אם אני רוצה לפתוח מעצמי מאמר מסויים שאין לי מידע במה בדיוק הוא עוסק, שאין אפי' קו חשיבה איזה מילים לחפש.
בתודה מראש...

נסה להשתמש באופציה השלישית שבחלון החיפוש של כתבי העת - חיפוש בכתבי עת. כותבים את השם של כתב העת, למשל מוריה תשס"ה, ומקבלים את כל המאמרים שהופיעו בשנת תשס"ה ואשר מצויים במאגר. צריך ללמוד כיצד מקוטלגים וממופתחים כתבי העת השונים (שנה, מספר סידורי וכדומה) ולפעול בהתאם.

יש"כ

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים