ספרים חסרים

הצעות לשיפורים, סידור וחלוקה, אפשרויות חיפוש והצגה וכיו"ב
דודי

ספרים חסרים

הודעהעל ידי דודי » ב' 26 מרץ, 2012 2:19 pm

אני חושב שכדאי ליעל את התוכנה ולהוסיף קישורים בבית יוסף לגמ' ולראשונים שהוא מביא (כרגע יש רק לרמב"ם) מכיון שהספר בית יוסף זה היסוד של השו"ע וזה המקור של ההלכות שמובאות בדבי הפו' וזה מאוד חשוב הרבה פעמים לעיין במקור וזה חבל שכל פעם צריך לפתוח מהתחלה.
כדאי שיהיה גישה לפרמ"ג בתור פרשן על השו"ע או לפחות שמתי שפתוח כל הפרשנים יהיה גישה לפרמ"ג היום המצב שצריך לפתוח את המג"א או הט"ז בנפרד ורק אז יש גישה לפרמ"ג (אפי' שהפרמ"ג נכתב על המ"א והט"ז הרבה פעמים מעיינים בו בלי קשר למג"א והט"ז.

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

Re: ספרים חסרים

הודעהעל ידי responsa » ב' 23 אפריל, 2012 12:25 pm

דודי כתב:אני חושב שכדאי ליעל את התוכנה ולהוסיף קישורים בבית יוסף לגמ' ולראשונים שהוא מביא (כרגע יש רק לרמב"ם) מכיון שהספר בית יוסף זה היסוד של השו"ע וזה המקור של ההלכות שמובאות בדבי הפו' וזה מאוד חשוב הרבה פעמים לעיין במקור וזה חבל שכל פעם צריך לפתוח מהתחלה.

הועלה בישיבת צוות תוכנה, הרעיון שהעלית חשוב מאוד אבל קשה מאוד לביצוע

דודי כתב:כדאי שיהיה גישה לפרמ"ג בתור פרשן על השו"ע או לפחות שמתי שפתוח כל הפרשנים יהיה גישה לפרמ"ג היום המצב שצריך לפתוח את המג"א או הט"ז בנפרד ורק אז יש גישה לפרמ"ג (אפי' שהפרמ"ג נכתב על המ"א והט"ז הרבה פעמים מעיינים בו בלי קשר למג"א והט"ז.

כבר קיים בתוכנה.

למאי_נמ?

הודעהעל ידי למאי_נמ? » ב' 04 יוני, 2012 12:13 am

responsa כתב:
דודי כתב:אני חושב שכדאי ליעל את התוכנה ולהוסיף קישורים בבית יוסף לגמ' ולראשונים שהוא מביא (כרגע יש רק לרמב"ם) מכיון שהספר בית יוסף זה היסוד של השו"ע וזה המקור של ההלכות שמובאות בדבי הפו' וזה מאוד חשוב הרבה פעמים לעיין במקור וזה חבל שכל פעם צריך לפתוח מהתחלה.

הועלה בישיבת צוות תוכנה, הרעיון שהעלית חשוב מאוד אבל קשה מאוד לביצוע.

- למה?

סמל אישי של המשתמש
responsa
מנהל האתר

הודעהעל ידי responsa » ב' 04 יוני, 2012 3:37 pm

למאי_נמ? כתב:
responsa כתב:

הועלה בישיבת צוות תוכנה, הרעיון שהעלית חשוב מאוד אבל קשה מאוד לביצוע.

- למה?

כדאי לדעת, כי כל נושא הקישורים הינו פרי עבודה רבת שנים, כאשר חלקו בלבד נעשה בכלים ממוחשבים והשלמתו נעשית באופן ידני. הסיבה העיקרית לכך היא אי האחידות בצורת ההפניות. כגון: הפניה לרמב"ם יכולה להיות 'כדכתב הרמב"ם/הרמבמז"ל/הר"מ/הר"ם בפ"כ מהל' שבת', או 'בהלכות שבת פ"כ', ועוד צורות נוספות. וכמובן יכולה להיות גם הפניה 'שם'.
וספציפית לגבי הבית יוסף: זהו ספר גדול מאוד, ועל כן, עם כל חשיבותו של הספר, ביצוע הקישורים ממנו לכל הספרים נדחה כרגע.

למאי_נמ?

הודעהעל ידי למאי_נמ? » ה' 02 מאי, 2013 5:55 pm

חזור אל “הצעות לשיפורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים