עמוד 1 מתוך 2

התאמה לטאבלטים

פורסם: ה' 06 מרץ, 2014 7:37 pm
על ידי uriziv12
אמנם פרוייקט השו"ת עובד רק על ווינדוס, אבל כיום יש טאבלטים רבים שעובדים עם ווינדוס, וזה מאפשר להתקין עליהם פרוייקט השו"ת. לדעתי כדאי לבדוק שני שיפורים למשתמשי טאבלט:
1) גלילה של הטקסט באמצעות העברת האצבע על מסך המגע, כפי שמקובל בהרבה תוכנות אחרות. חוסך את הצורך לתפוס את פס הגלילה עם העכבר, ומקל מאוד על קריאה שוטפת של הטקסט, בעיקר בזמני נסיעה וכד'.
2) נכון שהדיסק און קי מגיע למימדים קטנים, וזה בהחלט מקל מאוד על השימוש בו. אבל עדיין הוא בולט והדבר מפריע בעיקר בטאבלטים. ייתכן שניתן יהיה לפתור זאת בדרך הבאה:
למכור את פרוייקט השו"ת עם שני רכיבים אלקטרוניים:
האחד יכיל בתוכו את כל האינפורמציה, והתקנת התוכנה על המחשב בפעם הראשונה תיעשה באמצעותו. רכיב זה יכול להגיע בכל גודל (עשוי אולי לחסוך עלויות...), היות והשימוש בו הוא חד פעמי בלבד.
השני יכיל בתוכו אך ורק את המידע הרלוונטי לאימות החוקיות של התוכנה, ויהיה בגודל זעיר ובצורה שטוחה (בדומה, למשל, לרכיבים שמקשרים בין עכבר אלחוטי לבין המחשב). בשימוש היומיומי המשתמש יידרש לחבר רק את הרכיב הזה. באופן זה יש אבטחה פיזית של חוקיות התוכנה, וגם מדובר ברכיב קטן שכמעט ואינו מורגש.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ה' 03 אפריל, 2014 10:12 am
על ידי lazco
שלום וברכה,
העברתי לצוות התוכנה.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ו' 05 ספטמבר, 2014 3:27 pm
על ידי איש אחד
נשמח לשמוע האם ישנה התקדמות בעניין, ובכלל בשיפורי עיצוב נגישות וכדו'.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: א' 28 ספטמבר, 2014 10:21 am
על ידי שמעון ש.
גם אני מצטרף לבקשה.
כמו כן, אשמח לשמוע אם מישהו התנסה בשימוש בתוכנה על טאבלט.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ו' 03 אוקטובר, 2014 7:47 am
על ידי sanwal
. I think you should test both improvements tablet users:
1) the text scrolling by moving your finger on the touch screen, as is common in many other programs. Eliminating the need to grab the scroll bar with the mouse, and makes the regular reading of the text, especially the travel time etc..
2) as the USB Flash Drive comes in small proportions, and it certainly makes it very easy to use. But still it is noticeable and disturbing especially tablets. It may be possible to solve it in the following way:
selling the Responsa project with two components:
one will contain all the information in it, and installing the software on the computer for the first time will be done through him. component can come in any size (may possibly save costs ...) , since the use is for one time only.
second will include only the relevant information for verification of the legality of the software, and will be tiny in size and flat (like, for example, components that connect a wireless mouse and a PC). everyday use user must connect only this component . way it has legal physical security of the software, and it is a small component that is barely felt.
uriziv12

Posts: 5
Joined: Tue July 10, 2012 2:26 am

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ב' 20 אוקטובר, 2014 8:34 am
על ידי איש אחד
לא מזמן התנסיתי אם התוכנה על טאבלט של ידיד, סליחה על המילה - אבל סיוט מתמשך!
הטקסט לא נגלל הלאה ככל התוכנות (למעט עצי הספרים), אין אפשרות להגיע לתפריט לחצן ימני אלא בלחיצה ארוכה על שולי החלון ולגרור את האצבע אל תוך שטח הטקסט (פתרון שלקח זמן להגיע אליו), ובכלל כשפותחים אותו לאורך הטאבלט הוא לא מתאים את החלונות של החיפוש והעיון נכון וכל העסק נהיה מסורבל, אם מגדילים את גודל התצוגה של חלונות המחשב, בתוכנה זה נהיה גדול מדי ואי אפשר להגיע אל לחצן החיפוש וכדו', ועוד בעיות קשות, לו ימציאו פתרון טוב לחדש את התוכנה קצת יותר, לדעתי זה יועיל יותר מאשר הוספת עוד מספרי הנצי"ב מוואלז'ין..
הרבה יותר לומדים ילמדו ליהנות מהתונכה ולרכוש אותה כמובן, וכן גם כאלו שקונה אותם יופי ומראה חדשני, זה גם חשוב, ואל דאגה המשתמשים הוותיקים לא ינטשו את התוכנה......
בתקווה להתייחסות!!

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ב' 15 דצמבר, 2014 12:54 am
על ידי איש אחד
באמת חבל שאין כל התייחסות.
האם האתר בא לשמש צד אחד?!
כנראה שכן!!
לדאבון לב.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ב' 15 דצמבר, 2014 11:24 am
על ידי responsa
בשלב זה, פרוייקט השו"ת אינו תומך בטאבלטים.

כדי לעבוד עם פרוייקט השו"ת, נדרש מקלדת ועכבר.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: א' 08 פברואר, 2015 12:44 am
על ידי איש אחד
תודה על התגובה.
האם יש תכנית להתאמה בהמשך?
בתודה מראש.

Re: התאמה לטאבלטים

פורסם: ב' 27 יולי, 2015 2:24 am
על ידי איש אחד
?!